Boyzillian, czyli depilacja męskich miejsc intymnych

man-597178_640Boyzilian to depilacja intymna mężczyzn. Jak widać zatem, kwestia związana z pozbywaniem się owłosienia z miejsc intymnych nie dotyczy wyłącznie kobiet.

Zdecydowanie najsilniejszym argumentem przemawiającym za wykonywaniem przez mężczyzn depilacji miejsc intymnych są względy higieniczne. Wśród pozostałych argumentów wymienić należy względy estetyczne. Depilacja męskich okolic intymnych wykonywana może być na kilka sposobów – przy użyciu maszynki do golenia, woskiem, pastą cukrową czy też wybór może paść na depilację laserową. Każda z metod ma zarówno swoje wady, jak i zalety. Decydując się na taki zabieg warto wziąć pod uwagę między innymi takie aspekty jak skuteczność danej metody, to, jak długo będzie utrzymywał się efekt, a także koszt wykonania zabiegu.

W przypadku depilacji woskiem, jednej z popularniejszych metod pozbywania się zbędnego owłosienia, sam zabieg nie powinien trwać dłużej niż 40 minut. Profesjonalne usługi w zakresie depilacji męskiej wykonywane są w Warszawie. Do zabiegu należy się jednak odpowiednio przygotować, dlatego też cała wizyta w salonie kosmetycznym może trwać około godziny. Zapewne większość panów decydujących się na depilację miejsc intymnych woskiem obawia się bólu. Tutaj jednak warto wspomnieć, że salony kosmetyczne w przypadku tego rodzaju depilacji stosują woski Lycon, które sprawiają, że ból ograniczany jest do absolutnego minimum.

Depilacja intymna mężczyzn to kwestia dyskusyjna wśród panów. Jednak coraz więcej mężczyzn decyduje się na wykonanie takiego zabiegu kosmetycznego.