Kamerki motocyklowe – po co?

Rejestratory jazdy dla kierowców samochodowych już od dawna cieszą się dużą popularnością. Od jakiegoś czasu dostępne są one również w wersji dla motocyklistów. I choć wydaje nam się, że służą wyłącznie dla szpanu i nagrywania filmików na serwis YouTube, mogą być nam bardzo potrzebne. Do czego właściwie może się nam przydać kamerka motocyklowa?

Walcz o swoje!

Wypadki z udziałem motocyklistów niestety zdarzają się często. Nie zawsze jednak wina stoi po stronie kierującego motocyklem. Czasami jednak trudno udowodnić komuś, ze to on, a nie my popełniliśmy błąd. W takiej sytuacji kamerka motocyklowa będzie świetnym rozwiązaniem i z pewnością może być narzędziem w dochodzeniu roszczeń. Kierowcy samochodów często są raczej negatywnie nastawieni do motocyklistów i nawet, jeśli widzą, że zawinił inny kierowca, stoją murem po jego stronie. Dzięki kamerce będziemy mogli udowodnić swoją niewinność. Nagranie przyda nam się również w przypadku dochodzenia o odszkodowanie czy udowadniania swojej racji przed sądem.

Ciesz się wspomnieniami!

Bardzo często na motocyklu odbywamy swoją podróż życia. Czy to sami czy to ze znajomymi – udajemy się czasami w najodleglejsze zakątki świata, by trochę pozwiedzać i przeżyć jedne z najlepszych chwil na dwóch kółkach. Warto wówczas zachować te wspomnienia i cieszyć się nimi przez lata. Na pewno z radością będziemy do nich wracać i chętnie pokażemy je także innym znajomym czy rodzinie. Być może dzięki temu przekonamy ich, że następnym razem powinni wybrać się razem z nami. Aby jednak nasze wspomnienia były „dobrej jakości” warto zadbać o odpowiedni sprzęt. Dobra kamerka powinna nagrywać w rozdzielczości Full HD lub chociaż HD. Powinna również odznaczać się szerokim kątem widzenia, by nagrać więcej niż tylko jeden pas. Kluczowe znaczenie przy wyborze rejestratora powinna mieć także ilość klatek na sekundę. Chyba nie chcemy, by zamiast świetnego filmu, oglądać pokaz slajdów?

Jeśli interesuje Cię dobra kamera motocyklowa, zajrzyj na stronę: https://www.solve24.pl/kamera-motocyklowa-se-68-stale-zasilanie-p-345.html.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.