Motocykl – podróżuj bezpiecznie

DSCN6366Jeżeli jesteś fanem motoryzacji to na pewno spodoba Ci się rejestrator jazdy dla użytkowników motocykli. Zapraszamy do lektury!

Motocyklowy zawrót głowy

Od teraz każdy kilometr przebyty przez Twój niezawodny motocykl będzie w stu procentach bezpieczny. Dlaczego? Przedstawiamy innowacyjne rozwiązanie, zapewniające podróż bez stresu – kamerka motocyklowa SE – 68 to nowatorskie urządzenie dla kierowców, którzy cenią sobie komfortową drogę pokonywaną na swoich motocyklach. Co kryje to małe, a zarazem tak doskonałe urządzenie? SE – 68 to doskonała jakość nagrywane materiału, a jednocześnie pełna wygoda obsługi dzięki inteligentnemu pilotowi, który pozwala na sterowanie nią w bezpieczny sposób. Do tego odporność na wstrząsy i wodę oraz hermetyczna obudowa, dają możliwość nagrywania drogi w każdych warunkach atmosferycznych i terenowych. Ta kamera nie tylko daje Ci pewną formę zabezpieczenia, ale może też być inspiracją do tworzenia pięknych materiałów wideo z Twoich motocyklowych wojaży. A dlaczego gwarantuje pewne zabezpieczenie? W razie kolizji masz dowód w sprawie, jeżeli wypadek był spowodowany z winy innego użytkownika dróg, Ty posiadasz materiał, który pokazuje, że jesteś poszkodowany. Unikniesz dzięki temu konfliktów i będziesz mógł się ubiegać o odszkodowanie. Pamiętaj, podróżując motocyklem jesteś szczególnie narażony na niebezpieczeństwa, dlatego tak ważne jest zapewnienie sobie komfortu jazdy. W sklepach stacjonarnych takie rejestratory kosztują fortunę, a ich funkcję nawet w połowie nie oddają tego co gwarantuje nam ta Kamera motocyklowa.

Funkcjonalność i niezbędne opcje

Kamerka ta posiada przetwornik obrazu o jakości 5Mph CMOS co przy takich wymiarach rejestratora daje możliwość nagrywania w jakości Full HD! Dlaczego? Rozdzielczość tej kamery to 1920 na 1080 przy 30 klatkach na sekundę. Do tego jest wyposażona w pamięć zewnętrzną o pojemności 32 Gb oraz pozwala na zapis obrazu w formacie H.264. Ten rejestrator jest naprawdę idealny dla motocyklisty, bo pracuje zarówno w niskiej temperaturze nawet do -5 stopni Celcjusza  jak i w upalnej do 40 stopni Celcjusza. Dzięki wyposażeniu w uchwyt motocyklowy lub na kask, możesz zamontować ją tam gdzie będzie Ci wygodnie. Doskonałe rozwiązanie!

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.