Nowa era rejestratora jazdy

Interesujesz się nowinkami technicznym lub po prostu planujesz zakup kamerki samochodowej? Znaleźliśmy idealne rozwiązanie, które na pewno przypadnie Ci do gustu.

Xblitz nadchodzi

Xblitz Night to najnowsze cudo techniki, które musisz poznać. Jest to kamerka samochodowa, albo inaczej mówiąc czarna skrzynka, która zapewni Ci komfortową podróż. Nie zaskoczą Cię już żadne sytuacje drogowe, bo będziesz miał dowód w sprawie w razie wypadku lub kolizji kiedy to nie będzie można ustalić sprawcy zdarzenia. Brzmi świetnie, prawda? Dodatkowo Xblitz jest wyposażony w najbardziej rozwiniętą funkcję nagrywania po zmroku i w nocy. Filmy z tego urządzenia są wysokiej jakości tak samo jak robione nim fotografie. Rejestrator Xblitz nie ma konkurencji na swojej półce cenowej, ponieważ to tak bardzo dobre i zaawansowane urządzenie, cechuje naprawdę niska cena.

Co posiada Xblitz?

Ta spektakularnie doskonała kamerka samochodowa jest wyposażona w nagrywanie Full HD w rozdzielczości 1920 na 1080 p przy prędkości nagrywania trzydziestu klatek na sekundę. Do tego aparat 12 Mpx pozwala na robienie dokładnych i bardzo wyraźnych zdjęć. Ma również funkcję fotografowania w trybie seryjnym oraz w trybie samowyzwalacza. Masz możliwość regulacji jakości zdjęć. Co jeszcze daje Ci kamerka Xblitz Night? Ten doskonały rejestrator posiada szerokokątny obiektyw, który daje możliwość nagrywania zdarzeń w szerszej perspektywie przez maskę pojazdu, a szklana soczewka gwarantuje idealną jakość obrazu.

Akcesoria i dodatkowe funkcje

Do tego rejestratora jazdy otrzymasz solidny uchwyt samochodowy, który przymocujesz do szyby pojazdu dzięki mocnej przyssawce. Wbudowany głośnik i mikrofon zapewnią dodatkowy komfort nagrywania i odtwarzania video oraz fotografii. Dzięki trybowi kamery internetowej, możesz ją wykorzystać do rozmów video na przykład przez Skype’a. Wbudowany zoom cyfrowy daje Ci możliwość czterokrotnego powiększenia obrazu, a tryb monitorowania parkingu zapewni Ci dodatkowe bezpieczeństwo i spokój nawet wtedy, kiedy nie będzie Cię w samochodzie. Świetnie! Teraz nie pozostało Ci nic innego jak zakupienie tej rewelacyjnej kamerki samochodowej Xblitz night i zapewnienie sobie bezpieczeństwa i komfortu jazdy.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.