Sposób na równomierną opaleniznę

people-785439_640Każdy fan amerykańskich sitcomów na pewno pamięta przygodę z opalaniem natryskowym, jaką zafundował sobie Ross ze słynnego serialu „Przyjaciele”.

Sytuacja ta była jednak wyjątkowa, ponieważ stworzona dla celów komediowych – spokojnie, w prawdziwym świecie takie sytuacje się nie zdarzają. Jest tak głównie przez obsługę salonów kosmetycznych czy solariów (na przykład salonu EasyWaxing), która dba o to, aby podczas takiego zabiegu wszystko przebiegło sprawnie, dlatego ewentualny strach przed opalaniem natryskowym jest bezpodstawny.

Ostatnimi czasy coraz częściej mężczyźni dbają o swój wygląd – poddając się różnym zabiegom upiększającym, w tym właśnie na przykład opalaniu. Opalanie natryskowe to doskonały sposób na to, aby uzyskać piękną, naturalną opaleniznę, zachowując młodość i witalność skóry, która po takim zabiegu (już po paru godzinach) wygląda, jakbyśmy zaserwowali jej pobyt na egzotycznej wyspie. Zabieg taki trwa około 20 minut, a podczas niego kosmetyczka rozpyla na ciele płyn SunFX, który, dzięki temu, że rozprowadzany jest przez nacisk powietrza, rozkłada się równomiernie na skórze, a ryzyko nierównomiernej opalenizny (występującej na przykład po użyciu samoopalacza) jest zminimalizowane. Jak się przygotować do takiego opalania? Dobrze jest wykonać przed nim peeling ciała, aby nasza skóra była odtłuszczona, poza tym przez zabiegiem nie stosować żadnych balsamów ani oliwek. Ważne jest, aby przyjść w ciemnych ubraniach, które nie przylegają do ciała (gdy udamy się na opalanie natryskowe w zbyt obcisłych ubraniach, istnieje ryzyko wtarcia w nie preparatu).

Jeśli szukamy miejsca, które oferuje opalanie natryskowe w Warszawie, warto skorzystać z usług wyżej wspomnianego salonu, wykorzystującego do tego typu zabiegów całkowicie bezpieczne preparaty SunFX – czołowego producenta systemów do opalania w Europie i Australii. Jedyne przeciwwskazania do zastosowania takiego opalania natryskowego to zranienia, świeże blizny czy ciągła, nadmierna potliwość, przez którą możliwe jest, że zastosowany preparat po prostu spłynie z ciała.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.